wkład do wózka narzędziowego z 3szt. narzędzi, Bahco [FF1E5007] rozmiar 1/3 szuflady
-
Producent:
-
Kod producenta:FF1E5007
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7696 pkt. |
Wkład piankowy do szuflady wózka narzędziowego BAHCO FF1E5007, w rozmiarze 1/3 powierzchni szuflady, zawierający 3 szt. narzędzi: klucz nastawny, klucz do rur typu Szwed i szczypce nastawne.
Wkład wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i akcesoria ręczne, a system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybka kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi.
Wkład wózka warsztatowego wykonany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje oraz na działanie promieni UV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkład piankowy z narzędziami do szuflad wózka warsztatowego Bahco [FF1E5007]:
- wkład do wózka narzędziowego zawiera klucz nastawny, klucz do rur typu Szwed i szczypce nastawne,
- piankowy wkład wyprodukowany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje, oraz odpornej na działanie promieni UV,
- system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybką kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi,
- wymiary wkładu: 445 x 181 x 38 mm,
- waga: 1,85 kg,
- wkład to 1/3 rozmiaru szuflady wózków 1470, 1472
WYPOSAŻENIE WKŁADU DO WÓZKA NARZĘDZIOWEGO BAHCO [FF1E5007]:
- klucz nastawny z rozstawem szczęk 46 mm [9033],
- klucz do rur typu Szwed 90° z rozstawem szczęk 45 mm [1410],
- szczypce nastawne z rozstawem szczęk 55 mm [8225]
| liczba sztuk w opakowaniu: | 4 szt. |
| waga kg: | 1,85 kg |
| na wyposażeniu: | klucz nastawny, klucz do rur typu Szwed, szczypce nastawne, wkład piankowy |
| liczba narzędzi w zestawie: | 3 szt |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7314150338962 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.030 kg |
| długość opakowania: | 47.50 cm |
| szerokość opakowania: | 19 cm |
| wysokość opakowania: | 6.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
