wkład do wózka narzędziowego z 28szt. nasadek 1/2", Bahco [FF1E2205] rozmiar 1/3 szuflady
-
Producent:
-
Kod producenta:FF1E2205
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12467 pkt. |
Wkład piankowy do szuflady wózka narzędziowego BAHCO FF1E2205, w rozmiarze 1/3 powierzchni szuflady, zawierający 21 szt. nasadek 12-kątnych 1/2" do śrub w rozmiarach 10 - 33 mm i 7 szt. końcówek nasadowych sześciokątnych 1/2" w rozmiarach 6- 14 mm.
Wkład wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i akcesoria ręczne, a system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybka kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi.
Wkład wózka warsztatowego wykonany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje oraz na działanie promieni UV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkład piankowy z narzędziami do szuflad wózka warsztatowego Bahco [FF1E2205]:
- wkład do wózka narzędziowego zawiera 21 szt. nasadek 12-kątnych 1/2" do śrub w rozmiarach 10 - 33 mm i 7 szt. końcówek nasadowych sześciokątnych 1/2" w rozmiarach 6- 14 mm,
- piankowy wkład wyprodukowany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje, oraz odpornej na działanie promieni UV,
- system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybką kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi,
- wymiary wkładu: 445 x 181 x 50 mm,
- waga: 3 kg,
- wkład to 1/3 rozmiaru szuflady wózków 1470, 1472
WYPOSAŻENIE WKŁADU DO WÓZKA NARZĘDZIOWEGO BAHCO [FF1E2205]:
- 21 szt. nasadek 12-kątnych 1/2" serii 7800DM, do śrub w rozmiarach: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 mm,
- 7 szt. końcówek nasadowych sześciokątnych 1/2" serii 7809M, w rozmiarach: 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 29 szt. |
| waga kg: | 3,0 kg |
| na wyposażeniu: | 21 szt. nasadek 12-kątnych 1/2" do śrub w rozmiarach 10 - 33 mm, 7 szt. końcówek nasadowych sześciokątnych 1/2" w rozmiarach 6- 14 mm, wkład piankowy |
| liczba narzędzi w zestawie: | 28 szt |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7314150285938 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.16 kg |
| długość opakowania: | 47.50 cm |
| szerokość opakowania: | 19 cm |
| wysokość opakowania: | 6.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
