wiertnica glebowa spalinowa 1,45kW, 365 SMART [SM-03-901] 3 świdry + przedłużka
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-03-901
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7360 pkt. |
Świder do ziemi / wiertnica glebowa, 365 SMART SM-03-901 z silnikiem spalinowym, dostarczana z 3 świdrami o średnicy 100, 150 i 200 mm oraz przedłużką o długości 50 cm, pakowana w kartonie.
Wiertnica przeznaczona jest do wykonywania nawierceń pod ogrodzenia, drewniane pale, sadzonki, itp. Wytrzymałe wiertła zapewniają łatwe wykonywanie otworów większości rodzajów podłoża, a przedłużka do świdrów umożliwia wiercenie otworów o głębokości nawet 150 cm. Solidny, spawany uchwyt ramowy zapewnia dobry chwyt, i kontrolę nad maszyną oraz bezpieczeństwo pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Spalinowa wiertnica glebowa 1,45kW, 365 SMART [SM-03-901]:
- świder do ziemi z silnikiem spalinowym,
- przeznaczona jest do wykonywania nawiertów pod ogrodzenia, drewniane pale, czy sadzonki,
- wyposażona w solidny, spawany uchwyt ramowy zapewniający dobry chwyt, i kontrolę nad maszyną oraz bezpieczeństwo pracy,
- ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące zapewniają wygodne sterowanie wiertnicą podczas pracy,
- wytrzymałe wiertła zapewniają łatwe wykonywanie otworów większości rodzajów podłoża,
- przedłużka umożliwia wiercenie otworów o głębokości nawet 150 cm,
- wiertnica dostarczana jest z 3 świdrami, przedłużką i pojemnikiem do przygotowania mieszanki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTNICY DO ZIEMI 365 SMART [SM-03-901]:
- silnik: spalinowy,
- moc silnika: 1,45 kW (1,9 KM),
- rodzaj silnika: dwusuwowy, jednocylindrowy,
- pojemność skokowa silnika: 52 cm³,
- pojemność zbiornika paliwa: 1,25 l,
- proporcja mieszanki: 25:1,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3200 ob./min.,
- maksymalna średnica świdra: 300 mm,
- rodzaj paliwa: benzyna bezołowiowa,
- olej silnikowy: SAE 10W-30,
- waga: 16 kg
WYPOSAŻENIE WIERTNICY GLEBOWEJ 365 SMART [SM-03-901]:
- 3 szt. świdrów do gleby o średnicy: 100,150, 200 mm,
- przedłużka do świdra o długości 50 cm,
- pojemnik do przygotowania mieszanki paliwowej,
- klucz płaski 8/10 mm,
- wkrętak płaski,
- 2 szt. kluczy imbusowych,
- instrukcja obsługi
| pojemność silnika [cm3]: | 52 |
| waga kg: | 16 kg |
| na wyposażeniu: | 3 szt. świdrów do gleby o średnicy: 10,15, 20 cm, przedłużka do świdra o długości 50 cm, pojemnik do przygotowania mieszanki paliwowej, klucz płaski 8/10 mm, wkrętak płaski, 2 szt. kluczy imbusowych, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3200 obr/min |
| moc znamionowa: | 1450 W |
| liczba biegów: | 1 |
| pojemność zbiornika paliwa: | 1,25 l |
| opakowanie: | karton |
| średnica wiercenia: |
|
| moc silnika: | 1,9 KM |
| EAN: | 5901769688087 |
| paliwo: | mieszanka |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| max. średnica wiercenia w glebie: | 200 mm |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 20.50 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 80 cm |
| szerokość opakowania: | 43 cm |
| wysokość opakowania: | 42.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
