wiertło widiowe do pustaków ceramicznych, porothermu, cegły ceramicznej kratówki, 6-100/54mm, Profi-Ziegel ALPEN [0035200600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0035200600100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 184 pkt. |
Profesjonalne wiertło do wiercenia w ceramicznej cegle pełnej i komorowej z serii Profi Ziegel firmy Alpen [352006001], średnica wiertła 6,0mm, długość całkowita wiertła 100mm, długość robocza wiertła 54mm.
Wiertło specjalistyczne do wiercenia bezudarowego w ceramicznych cegłach pełnych i szczelinowych oraz w pustakach ceramicznych, porotherm. Wyjątkowa geometria ostrza zapobiega pękaniu materiału i niszczeniu przegród wewnątrz pustaka, gwarantując tym samym pewne mocowanie kołków.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do wiercenia w cegle kratówce, 6-100/54mm, Alpen [352006001]
- profesjonalne wiertło Profi-Ziegel Alpen do wiercenia w ceramicznej cegle kratówce,
- wiertło ma specjalną konstrukcję do wiercenia bez udaru w cegle szczelinowej, tak aby nie niszczyć wewnętrznych przegród gwarantując tym samym pewne mocowanie kołków,
- wiertło widiowe serii Profi-Ziegel firmy Alpen produkowane jest z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- końcówka widiowa wiertła wykonana jest z wysokiej jakości węglika spiekanego, specjalnie szlifowana, ma wyraźne prowadzenie ułatwiające rozpoczęcie wiercenia,
- wiertło te cechuje się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów (gwarantuje to certyfikat PGM),
- dzięki specjalnej geometrii wiertła i płytce z węglika spiekanego, wiertło znakomicie sprawdza się w cegłach ceramicznych pełnych i komorowych, dziurawkach oraz w pustakach ceramicznych, porotherm,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- innowacyjny system łączenia: szczyt i korpus wiertła połączone są ze sobą za pomocą zgrzewania oporowego, co zabezpiecza przed złamaniem,
- wiertło przeznaczone jest do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami
parametry wiertła widiowego Profi-Ziegel Alpen [352006001]
- średnica wiertła: 6,0mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- kąt wierzchołkowy: 120o,
- długość całkowita wiertła: 100mm,
- długość części roboczej: 54mm,
- typ mocowania: walcowe / cylindryczne,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 6 mm |
| długość całkowita wiertła: | 100 mm |
| długość części roboczej: | 54 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741116591 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.025 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.62 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
