wiertło widiowe do betonu zbrojonego SDS-Max 4-krawędziowe, 14-540/400, Alpen [0089101400100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0089101400100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2441 pkt. |
Profesjonalne wiertło widiowe 2-krawędziowe do betonu zbrojonego z mocowaniem SDS-Max, produkcji austriackiej firmy ALPEN [891014001].
Średnica wiertła 14mm, długość całkowita wiertła 540mm, długość części roboczej 400mm.
Nowoczesna konstrukcja spirali i ostrza wykonanego z wysokiej jakości węglika wolframu zapewniają dużą efektywność pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło widiowe do betonu zbrojonego SDS-Max z 2 krawędziami tnącymi, 14-540/400, Alpen [891014001]:
- wiertło widiowe SDS-Max firmy ALPEN produkowane jest z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- wiertło do betonu cechuje się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów,
- końcówka widiowa wykonana z wysokiej jakości węglika spiekanego specjalnie ostrzona,
- wiertło posiada 2 krawędzie tnące,
- spirala pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy,
- przeznaczone do młotów obrotowo-udarowych sieciowych i młotów obrotowo-udarowych akumulatorowych wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS-Max.
parametry wiertła do betonu zbrojonego SDS-Max Alpen [891014001]:
- średnica wiertła: 14,0mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- kąt wierzchołkowy: 130o,
- długość całkowita wiertła: 540mm,
- długość części roboczej: 400mm,
- typ mocowania: SDS-Max,
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 14 mm |
| długość całkowita wiertła: | 540 mm |
| długość części roboczej: | 400 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740612094 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.519 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.10 cm |
| wysokość opakowania: | 60.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
