Wiertło o średnicy wiertła 6 mm, długości całkowitej 160 mm, długości części roboczej 100 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wiertło widiowe do betonu zbrojonego, SDS+, 4-krawędziowe, 6x160MM, QUATTRO, SMART365 [SM-20-0600160]:
  • konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy,
  • specjalna obróbka cieplna zwiększa odporność na ścieranie rdzenia wiertła,
  • przeznaczone do młoto-wiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA DO BETONU SDS+, QUATTRO, SMART [SM-20-0600160]:
  • średnica wiertła: 6,0 mm,
  • rodzaj ostrza: 4-krawędziowe,
  • długość całkowita wiertła: 160 mm,
  • długość części roboczej: 100 mm,
  • typ mocowania: SDS+
typ mocowania : SDS+
średnica wiertła: 6 mm