wiertło widiowe do betonu zbrojonego SDS+, 4-krawędziowe, 6x110mm FORCE X ALPEN [4680500600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:4680500600100
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 156 pkt. |
Profesjonalne wiertło widiowe 4-krawędziowe, do betonu zbrojonego z mocowaniem SDS+ z serii FORCE X ALPEN [4680500600100].
Średnica wiertła 6mm, długość całkowita wiertła 110mm, długość części roboczej 50mm.
Nowoczesna progresywna konstrukcja spirali i 4 krawędziowe ostrza z wysokiej jakości węglika spiekanego zapewniają dużą efektywność pracy i gwarantują otrzymanie precyzyjnego otworu o żądanej średnicy.
Wiertło SDS+ z ostrzem krzyżowym FORCE X przewierci również napotkane pręty stalowe w betonie zbrojonym.
Przy zamówieniu 50szt. wiertła dostarczane są w opakowaniu zbiorczym.
wiertło widiowe do betonu zbrojonego SDS+, 4-krawędziowe, 6x110MM FORCE X Alpen [4680500600100]
- wiertło widiowe SDS+ produkowane jest z najwyższej jakości stali z hut austriackich,
- dzięki wierzchołkowi wykonanemu z wysokiej jakości węglika spiekanego z 4 ostrzami skrawającymi i progresywnemu kształtowi spirali otrzymujemy precyzyjny otwór o żądanej średnicy,
- dzięki specjalnemu kształtowi spirali, wiertła cechują się szybkim odprowadzaniem urobku, wiercenie zajmuje mniej czasu,
- końcówka widiowa, wykonana z wysokiej jakości węglika spiekanego, specjalnie ostrzona,
- wiertło z serii FORCE X posiada 4 krawędzie tnące, dzięki którym znakomicie radzi sobie przy wierceniu w betonie zbrojonym,
- wiertło FORCE X posiada wskaźnik głębokości wiercenia pod kołek, łatwo można ocenić głębokość otworu,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy,
- przeznaczone do młoto-wiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+,
- przy zamówieniu 50szt. dostarczane w opakowaniu zbiorczym.
parametry wiertła do betonu zbrojonego SDS+ Alpen [4680500600100]
- średnica wiertła: 6,0mm,
- rodzaj ostrza: 4-krawędziowe,
- długość całkowita wiertła: 110mm,
- długość części roboczej: 50mm,
- typ mocowania: SDS+.
- liczba wierteł: 1 sztuka


| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 6 mm |
| długość całkowita wiertła: | 110 mm |
| długość części roboczej: | 50 mm |
| rodzaj ostrza: | 4-krawędziowe |
| EAN: | 9002741660001 |
| stan: | nowy |
| odsysanie pyłu: | nie |
| masa z opakowaniem: | 2.028 kg |
| długość opakowania: | 29.50 cm |
| szerokość opakowania: | 6.65 cm |
| wysokość opakowania: | 18.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
