wiertło widiowe do betonu SDS+ z 2 krawędziami tnącymi, 5,5x260/200, Alpen [0083700550100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0083700550100
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 303 pkt. |
Profesjonalne wiertło widiowe 2-krawędziowe do betonu z mocowaniem SDS+ z serii F4, produkcji austriackiej firmy ALPEN [837005501].
Średnica wiertła 5,5mm, długość całkowita wiertła 260mm, długość części roboczej 200mm.
Wszystkie wiertła SDS+ firmy ALPEN posiadają certyfikat PGM gwarantujący precyzję wykonanego otworu i jego symetryczność
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło widiowe do betonu SDS+ z 2 krawędziami tnącymi, serii F4, 5,5x260/200, Alpen [837005501]:
- wiertło widiowe SDS+ firmy ALPEN produkowane jest z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- wiertło do betonu cechuje się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów (gwarantuje to certyfikat PGM),
- końcówka widiowa wykonana z wysokiej jakości węglika spiekanego specjalnie ostrzona,
- wiertło z serii F4 posiada 2 krawędzie tnące,
- spirala pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy,
- przeznaczone do młotowiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
parametry wiertła do betonu SDS+ Alpen [837005501]:
- średnica wiertła: 5,5mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- długość całkowita wiertła: 260mm,
- długość części roboczej: 200mm,
- typ mocowania: SDS+,
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 5,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 260 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740980353 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| odsysanie pyłu: | nie |
| masa z opakowaniem: | 0.067 kg |
| długość opakowania: | 4.70 cm |
| szerokość opakowania: | 0.65 cm |
| wysokość opakowania: | 36.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
