wiertło widiowe do betonu SDS+, 16-160/100 DeWalt [DT6066-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT6066-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 179 pkt. |
2-ostrzowe wiertło z uchwytem SDS-plus DT6066 o średnicy 16 mm, całkowitej długości 160 mm i długości roboczej 100 mm.
Profesjonalne wiertło do betonu, muru czy kamienia; do stosowania w młotach obrotowo-udarowych z mocowaniem SDS-plus różnych producentów.
Nowoczesna konstrukcja spirali i ostrza z wysokiej jakości węglika spiekanego zapewniają dużą efektywność pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło widiowe do betonu SDS+ z 2 krawędziami tnącymi, 16x160/100, DeWAlt [DT6066]:
- wiertło SDS+ z 2 krawędziami tnącymi wykonane jest wysokiej jakości stali,
- zapewniają podwyższoną wytrzymałość, szybkość wiercenia i żywotność,
- wiertła SDS+ 2-ostrzowe znakomicie sprawdzają się podczas wiercenia w betonie, murze czy kamieniu,
- przeznaczone do młotowiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
parametry wiertła do betonu SDS+ DeWalt [DT6066]:
- średnica wiertła: 16,0 mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- długość całkowita wiertła: 160 mm,
- długość części roboczej: 100 mm,
- typ mocowania: SDS+,
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 16 mm |
| długość całkowita wiertła: | 160 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5011402372010 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| odsysanie pyłu: | nie |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
