wiertło udarowe SDS-plus, ostrze krzyżowe Nemesis II, 30-250/200mm, Makita [B-58768] do betonu zbrojonego
-
Producent:
-
Kod producenta:B-58768
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2410 pkt. |
Profesjonalne wiertło udarowe Nemesis II z mocowaniem SDS-Plus, Makita [B-58768] do wiercenia w betonie, betonie zbrojonym, murze czy kamieniu.
Średnica wiertła 30mm, długość całkowita wiertła 250mm, długość części roboczej 200mm.
Nowoczesna konstrukcja spirali i ostrza wykonanego z wysokiej jakości węglika wolframu zapewniają dużą wytrzymałość i szybkość wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło udarowe SDS-plus do betonu zbrojonego, Nemesis II, 30-250/200mm, Makita [B-58768]:
- wiertło udarowe Nemesis 4-ostrzowe SDS-Plus firmy Makita produkowane jest z najwyższej jakości stali i przeznaczone do wiercenia w betonie, murze i kamieniu oraz w betonie zbrojonym,
- głowica wiercąca wykonana jest z węglika wolframu z 4 ostrzami tnącymi, usytuowanymi pod kątem 90', co zapewnia dużą precyzję wierconego otworu i pozwala skutecznie przewiercić się przez pręt zbrojeniowy,
- wszystkie części głowicy wiercącej są precyzyjnie wlutowane do korpusu wiertła,
- wszystkie rozmiary wierteł (5-32 mm) Nemesis II posiadają wskaźnik zużycia,
- wiertła serii NEMESIS II mają do 20% dłuższą żywotność podczas wiercenia w betonie i do 50% podczas wiercenia w betonie zbrojonym,
- wiertło posiada poczwórną spiralę, która pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła - wzmocnienie rdzenia wiertła - powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- ostrze krzyżowe zabezpiecza przed możliwością zakleszczenia się wiertła w betonie zbrojonym,
- przeznaczone do młotowiertarek sieciowych i młotowiertarek akumulatorowych wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS-Plus.
Parametry wiertła do betonu serii Nemesis SDS-PLUS Makita [B-58768]:
- średnica wiertła: 30,0mm,
- rodzaj ostrza: 4-krawędziowe,
- długość całkowita wiertła: 250mm,
- długość części roboczej: 200mm,
- typ mocowania: SDS-Plus,
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 30 mm |
| długość całkowita wiertła: | 250 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| rodzaj ostrza: | 4-krawędziowe |
| EAN: | 088381521659 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
