wiertło udarowe SDS-plus, ostrze krzyżowe Nemesis II, 18-450/400mm, Makita [E-24876] do betonu zbrojonego
-
Producent:
-
Kod producenta:E-24876
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1335 pkt. |
Profesjonalne wiertło udarowe Nemesis II z mocowaniem SDS-Plus, Makita E-24876, do wiercenia w betonie, betonie zbrojonym, murze czy kamieniu.
Średnica wiertła 18 mm, długość całkowita wiertła 450 mm, długość części roboczej 400 mm.
Nowoczesna konstrukcja spirali i ostrza wykonanego z wysokiej jakości węglika wolframu zapewniają dużą wytrzymałość i szybkość wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło udarowe SDS-plus do betonu zbrojonego, 18-450/400mm, Nemesis II, Makita [E-24876]:
- 4-ostrzowe wiertło udarowe SDS-Plus serii Nemesis II wyprodukowane z najwyższej jakości stali,
- przeznaczone jest do wiercenia w betonie, murze i kamieniu oraz w betonie zbrojonym,
- głowica wiercąca z 4 ostrzami tnącymi usytuowanymi pod kątem 90° wykonana jest z węglika wolframu co zapewnia dużą precyzję wierconego otworu i pozwala skutecznie przewiercić się przez pręt zbrojeniowy,
- ostrze krzyżowe zabezpiecza przed możliwością zakleszczenia się wiertła w betonie zbrojonym,
- wszystkie części głowicy wiercącej są precyzyjnie wlutowane do korpusu wiertła,
- wiertło posiada poczwórną spiralę, która pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia oraz wskaźnik zużycia,
- wiertła serii Nemesis II cechuje zwiększona żywotność podczas wiercenia w betonie i betonie zbrojonym,
- specjalna konstrukcja wiertła (wzmocnienie rdzenia wiertła) powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i zwiększa odporność na złamanie,
- wiertło przeznaczone jest do stosowania w młotowiertarkami elektrycznymi i akumulatorowymi wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS-Plus
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA DO BETONU NEMESIS II MAKITA [E-24876]:
- średnica wiertła: 18,0 mm,
- rodzaj ostrza: 4-krawędziowe,
- długość całkowita wiertła: 450 mm,
- długość części roboczej: 400 mm,
- typ mocowania: SDS-Plus
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 16 mm |
| długość całkowita wiertła: | 450 mm |
| długość części roboczej: | 400 mm |
| rodzaj ostrza: | 4-krawędziowe |
| opakowanie: | zawieszka |
| EAN: | 197050359445 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
