wiertło udarowe do betonu zbrojonego SDS-max, ostrze krzyżowe Nemesis, 50-570/450mm, Makita [B-42896]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-42896
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8215 pkt. |
Profesjonalne wiertło udarowe Nemesis z mocowaniem SDS-Max, Makita B-42896, przeznaczone do wiercenia w betonie, betonie zbrojonym, murze czy kamieniu.
Średnica wiertła 50 mm, długość całkowita wiertła 570 mm, długość części roboczej 450 mm.
Nowoczesna konstrukcja spirali i ostrza wykonanego z wysokiej jakości węglika wolframu zapewniają dużą wytrzymałość i szybkość wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wiertło udarowe do betonu długie, serii Nemesis SDS-Max, 50-570/450mm, Makita [B-42896]:
- wiertło udarowe 4-ostrzowe SDS-Max, serii Nemesis, produkowane z najwyższej jakości stali, przeznaczone jest do wiercenia w betonie, murze i kamieniu oraz w betonie zbrojonym,
- głowica wiercąca wykonana jest z 3 części wysokiej jakości węglika wolframu z 4 ostrzami tnącymi, usytuowanymi pod kątem 90°, co zapewnia dużą precyzję wierconego otworu i pozwala skutecznie przewiercić się przez pręt zbrojeniowy (wszystkie części głowicy wiercącej są precyzyjnie wlutowane do korpusu wiertła),
- wiertło posiada poczwórną spiralę, która pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła - wzmocnienie rdzenia wiertła - powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- ostrze krzyżowe zabezpiecza przed możliwością zakleszczenia się wiertła w betonie zbrojonym,
- wiertło przeznaczone do stosowania w młotach obrotowo-udarowych wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS-Max.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA DO BETONU ZBROJONEGO NEMESIS SDS-MAX MAKITA [B-42896]:
- średnica wiertła: 50,0 mm,
- rodzaj ostrza: 4-krawędziowe,
- kąt wierzchołkowy: 140°,
- długość całkowita wiertła: 570 mm,
- długość części roboczej: 450 mm,
- typ mocowania: SDS-Max
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 50 mm |
| długość całkowita wiertła: | 570 mm |
| długość części roboczej: | 450 mm |
| rodzaj ostrza: | 4-krawędziowe |
| opakowanie: | uchwyt z tworzywa |
| EAN: | 088381441162 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
