wiertło udarowe do betonu zbrojonego SDS-max, 16-940/800mm, Nemesis, Makita [B-19984]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-19984
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2489 pkt. |
Profesjonalne wiertło udarowe Nemesis z mocowaniem SDS-Max, Makita B-19984, do wiercenia w betonie, betonie zbrojonym, murze czy kamieniu.
Średnica wiertła 16 mm, długość całkowita wiertła 940 mm, długość części roboczej 800 mm.
Nowoczesna konstrukcja spirali i ostrza wykonanego z wysokiej jakości węglika wolframu zapewniają dużą wytrzymałość i szybkość wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wiertło udarowe do betonu długie SDS-Max, 16-940/800mm, Nemesis, Makita [B-19984]:
- 4-ostrzowe wiertło udarowe serii Nemesis z mocowaniem SDS-Max wyprodukowane z najwyższej jakości stali,
- przeznaczone do wiercenia w betonie, murze i kamieniu oraz w betonie zbrojonym,
- głowica wiercąca z 4 ostrzami tnącymi z wysokiej jakości węglika wolframu usytuowanymi pod kątem 90° zapewnia dużą precyzję wierconego otworu i pozwala skutecznie przewiercić się przez pręt zbrojeniowy,
- wszystkie części głowicy wiercącej są precyzyjnie wlutowane do korpusu wiertła,
- wiertło posiada poczwórną spiralę, która pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła - wzmocnienie rdzenia wiertła - powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- ostrze krzyżowe zabezpiecza przed możliwością zakleszczenia się wiertła w betonie zbrojonym,
- wiertło przeznaczone jest do stosowania w młotach obrotowo-udarowych posiadających uchwyt mocujący SDS-Max
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA SDS-MAX NEMESIS MAKITA [B-19984]:
- średnica wiertła: 16,0 mm,
- rodzaj ostrza: 4-krawędziowe,
- kąt wierzchołkowy: 140°,
- długość całkowita wiertła: 940 mm,
- długość części roboczej: 800 mm,
- typ mocowania: SDS-Max
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 16 mm |
| długość całkowita wiertła: | 940 mm |
| długość części roboczej: | 800 mm |
| rodzaj ostrza: | 4-krawędziowe |
| opakowanie: | uchwyt z tworzywa |
| EAN: | 088381375542 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
