wiertło udarowe do betonu zbrojonego SDS-max, 12-740/600mm Makita [B-19912]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-19912
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2365 pkt. |
Profesjonalne, długie wiertło udarowe Nemesis z mocowaniem SDS-Max, Makita [B-19912] do wiercenia w betonie, betonie zbrojonym, murze i kamieniu.
Średnica wiertła 12mm, długość całkowita wiertła 740mm, długość części roboczej 600mm.
Nowoczesna konstrukcja spirali i ostrza wykonanego w całości z wysokiej jakości węglika wolframu zapewniają dużą wytrzymałość i szybkość wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Długie wiertło udarowe do betonu zbrojonego, serii Nemesis SDS-Max, 12-740/600mm, Makita [B-19912]:
- wiertło udarowe Nemesis 4-ostrzowe SDS-Max firmy Makita produkowane jest z najwyższej jakości stali i przeznaczone do wiercenia w betonie, murze i kamieniu oraz w betonie zbrojonym,
- głowica wiercąca wykonana jest w całości z wysokiej jakości węglika wolframu z 4 ostrzami tnącymi, usytuowanymi pod kątem 90', co zapewnia dużą precyzję wierconego otworu i pozwala skutecznie przewiercić się przez pręt zbrojeniowy. Wszystkie części głowicy wiercącej są precyzyjnie wlutowane do korpusu wiertła
- wiertło posiada poczwórną spiralę, która pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła - wzmocnienie rdzenia wiertła - powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- ostrze krzyżowe zabezpiecza przed możliwością zakleszczenia się wiertła w betonie zbrojonym,
- przeznaczone do młotów obrotowo-udarowych sieciowych i młotów obrotowo-udarowych akumulatorowych wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS-Max.
Parametry wiertła do betonu serii Nemesis SDS-Max Makita [B-19912]:
- średnica wiertła: 12,0mm,
- rodzaj ostrza: 4-krawędziowe,
- kąt wierzchołkowy: 140o,
- długość całkowita wiertła: 740mm,
- długość części roboczej: 600mm,
- typ mocowania: SDS-Max,
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 12 mm |
| długość całkowita wiertła: | 740 mm |
| długość części roboczej: | 600 mm |
| rodzaj ostrza: | 4-krawędziowe |
| opakowanie: | uchwyt z tworzywa |
| EAN: | 088381375474 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
