wiertło udarowe do betonu SDS-PLUS, 8 x 200/260mm MAKITA [D-00153]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-00153
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 78 pkt. |
Wiertło udarowe do betonu i kamienia SDS-PLUS, 8 x 200/260mm MAKITA [D-00153] przeznaczone do współpracy z młotowiertarkami z uchwytem SDS-PLUS wszystkich producentów.
Obosieczne ostrze umożliwia szybkie wiercenie, a końcówka z węglika wolframu dzięki swojej odporności na wyższe temperatury, dłużej zachowuje ostrość, zapewniając większa wydajność pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło udarowe do betonu i kamienia SDS-PLUS, 8 x 200/260mm MAKITA [D-00153]
- przeznaczone do współpracy z młotowiertarkami wszystkich producentów wyposażonych w uchwyt SDS-PLUS,
- obosieczne ostrze umożliwia szybkie wiercenie,
- końcówka z węglika wolframu zwiększa wydajność pracy,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA SDS-PLUS, MAKITA [D-00153]
- średnica wiertła: 8,0mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- długość całkowita wiertła: 260mm,
- długość części roboczej: 200mm,
- typ mocowania: SDS-PLUS,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 8 mm |
| długość całkowita wiertła: | 260 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| EAN: | 088381169141 |
| stan: | nowy |
| odsysanie pyłu: | nie |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.08 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
