wiertło puszkowe do drewna 18mm, Alpen [0023901800100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0023901800100
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 849 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło okuciowe firmy Alpen [239018001] o średnicy 18mm, długości całkowitej 90mm, uchwyt zeszlifowany na 8,0mm.
Wykonane z wysokiej jakości stali CV, wysoka jakość ostrzy tnących dzięki procesowi hartowania i szlifowania.
Szpic centrujący zapewnia duża precyzję wiercenia. Wiertła okuciowe Alpen pozwalają wiercić otwory pod zawiasy w różnych rodzajach drewna, w drewnie klejonym, sklejce, płytach wiórowych i płytach z tworzywa sztucznego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło puszkowe do zawiasów 18mm [239018001]:
- wiertło okuciowe służy do wiercenia bezudarowego w drewnie, płytach wiórowych i wszelkich materiałach drewnopodobnych,
- posiada dwa ostrza obwodowe o kształcie fali, które pozwalają na szybkie, dokładne oraz bezodpryskowe wiercenie otworów. Przedłuża to również żywotność wiertła.
- ma stoczone mocowanie, dzięki czemu można wiercić wiertarkami i wiertarko-wkrętarkami z uchwytem wiertarskim w zakresie do 10mm,
- wiertła okuciowe firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący (centrujący), dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła okuciowego do drewna firmy Alpen [239018001]:
- średnica wiertła: 18,0mm,
- średnica mocowania: 8,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 90mm,
- typ mocowania: walcowe,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 18 mm |
| długość całkowita wiertła: | 90 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 9002740897224 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.056 kg |
| długość opakowania: | 2.80 cm |
| szerokość opakowania: | 2.80 cm |
| wysokość opakowania: | 11.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
