wiertło puszkowe do drewna 15mm, Alpen [0023601500100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0023601500100
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 514 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło okuciowe firmy Alpen [236015001] o średnicy 15mm, długości całkowitej 90mm, uchwyt zeszlifowany na 8,0mm.
Wykonane z wysokiej jakości stali CV, wysoka jakość ostrzy tnących dzięki procesowi hartowania i szlifowania.
Szpic centrujący zapewnia duża precyzję wiercenia. Wiertła okuciowe Alpen pozwalają wiercić otwory pod zawiasy w różnych rodzajach drewna, w drewnie klejonym, sklejce, płytach wiórowych i płytach z tworzywa sztucznego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło puszkowe do zawiasów 15mm [236015001]:
- wiertło okuciowe służy do wiercenia bezudarowego w drewnie, płytach wiórowych i wszelkich materiałach drewnopodobnych,
- posiada dwa ostrza obwodowe o kształcie fali, które pozwalają na szybkie, dokładne oraz bezodpryskowe wiercenie otworów. Przedłuża to również żywotność wiertła.
- ma stoczone mocowanie, dzięki czemu można wiercić wiertarkami i wiertarko-wkrętarkami z uchwytem wiertarskim w zakresie do 10 mm,
- wiertła okuciowe firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący (centrujący), dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła okuciowego do drewna firmy Alpen [236015001]:
- średnica wiertła: 15,0 mm,
- średnica mocowania: 8,0 mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 90 mm,
- typ mocowania: walcowe,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 15 mm |
| średnica mocowania: | 8 mm |
| długość całkowita wiertła: | 90 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 9002740351351 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| długość opakowania: | 2.60 cm |
| szerokość opakowania: | 2.60 cm |
| wysokość opakowania: | 11.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
