wiertło przebiciowe 65/550mm, mocowanie SDS-Max, Makita [E-20133]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-20133
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10716 pkt. |
Wiertło przebiciowe z uchwytem SDS-max MAKITA [E-20133], o średnicy 65 mm i długości całkowitej 550 mm.
Wiertło przeznaczone do szybkiego wykonywania otworów w cegle czy betonie przy użyciu młotów obrotowo-udarowych z uchwytem SDS-Max. Wyprodukowane z najwyższej jakości stali, część wiercąca wykonana z wysokiej jakości węglików spiekanych wlutowanych w głowicę.
Doskonale sprawdzi się do wykonywania otworów o dużych średnicach (powyżej 50 mm) pod wszelkiego rodzaju instalacje.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne wiertło przebiciowe / koronka frezarska SDS-Max 65/550mm, Makita [E-20133]
- wiertło przebiciowe / koronka frezarska przeznaczona do wykonywania otworów o dużych średnicach (powyżej 50 mm) w betonie pod wszelkiego rodzaju instalacje,
- jednoczęściowy rdzeń ze stali HM/CT z końcówką z węglika wolframu zapewnia szybkie wiercenie bez konieczności stosowania dodatkowego wiertła centrującego i zwiększa wydajność pracy,
- wiertło przeznaczone jest do stosowania z młotami obrotowo-udarowymi wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS-MAX.
PARAMETRY TECHNICZNE KORONKI FREZARSKIEJ Z TRZPIENIEM SDS-MAX MAKITA [E-20133]
- średnica wiertła: 65 mm,
- długość całkowita wiertła: 550 mm,
- typ mocowania: SDS-MAX,
- przeznaczenie: do betonu,
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 65 mm |
| długość całkowita wiertła: | 550 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 0088381788755 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.5 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
