wiertło przebiciowe 55/990mm, mocowanie SDS-Max, Makita [E-20127]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-20127
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10813 pkt. |
Wiertło przebiciowe z uchwytem SDS-max MAKITA E-20127, o średnicy 55 mm i długości całkowitej 990 mm.
Wiertło przeznaczone do szybkiego wykonywania otworów w cegle czy betonie przy użyciu młotów obrotowo-udarowych z uchwytem SDS-Max. Wyprodukowane z najwyższej jakości stali, część wiercąca wykonana z wysokiej jakości węglików spiekanych wlutowanych w głowicę.
Doskonale sprawdzi się do wykonywania otworów o dużych średnicach (powyżej 50 mm) pod wszelkiego rodzaju instalacje.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne wiertło przebiciowe / koronka frezarska SDS-Max 55/990mm, Makita [E-20127]:
- wiertło przebiciowe / koronka frezarska przeznaczona do wykonywania otworów o dużych średnicach (powyżej 50 mm) w betonie pod wszelkiego rodzaju instalacje,
- jednoczęściowy rdzeń ze stali HM z końcówką z węglika wolframu zapewnia szybkie wiercenie bez konieczności stosowania dodatkowego wiertła centrującego i zwiększa wydajność pracy,
- wiertło przeznaczone jest do stosowania z młotami obrotowo-udarowymi wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS-MAX.
PARAMETRY TECHNICZNE KORONKI FREZARSKIEJ Z TRZPIENIEM SDS-MAX MAKITA [E-20127]:
- średnica wiertła: 50,0 mm,
- długość całkowita wiertła: 990 mm,
- typ mocowania: SDS-MAX,
- przeznaczenie: do betonu
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 55 mm |
| długość całkowita wiertła: | 990 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 088381788748 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 100 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
