wiertło płaskie do drewna 24/152mm, Alpen [0023702400100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0023702400100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 252 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło łopatkowe (płaskie) firmy Alpen [237024001] o średnicy 24mm i długości całkowitej 152mm, system mocowania to sześciokąt 1/4''.
Wiertło płaskie przeznaczone jest do głębokiego wiercenia w różnych rodzajach drewna, płytach wiórowych czy sklejkach.
Wykonane ze stali węglowej zapewnia dużą trwałość i wytrzymałość w trakcie wiercenia, do stosowania z wiertarkami elektrycznymi ręcznymi i stacjonarnymi jak również z narzędziami akumulatorowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło płaskie Alpen 24mm [237024001]:
- wiertło piórkowe służy do wiercenia bezudarowego w drewnie, płytach wiórowych i wszelkich materiałach drewnopodobnych,
- konstrukcja wiertła płaskiego pozwala na bardzo precyzyjne wiercenie dzięki ostrzu centrującemu. Duża precyzja wiercenia możliwa jest dzięki dwóm ostrzom pracującym równomiernie,
- stożkowo ukształtowane ostrza boczne zapobiegają zakleszczaniu się wiertła w obrabianym materiale, dlatego można wiercić na na znaczą głębokość. Po zastosowaniu dedykowanej przedłużki [237099991] o długości 300mm zwiększają się możliwości wiercenia,
- mocowanie wiertła to sześciokąt 1/4", co zapobiega obracaniu się wiertła w klasycznym uchwycie wiertarskim i pozwala stosować go we wkrętarkach akumulatorowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4" ,
- wiertła piórkowe firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła łopatkowego firmy Alpen [237024001]:
- średnica wiertła: 24,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 152mm,
- typ mocowania: sześciokąt 1/4'',
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| średnica wiertła: | 24 mm |
| długość całkowita wiertła: | 152 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740907688 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.055 kg |
| długość opakowania: | 4.70 cm |
| szerokość opakowania: | 0.90 cm |
| wysokość opakowania: | 26.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
