Wiertło pilotujące z pogłębiaczem, do wkrętów 4 mm, "obróć i pracuj" DEWALT [DT70791-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70791-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 177 pkt. |
Wiertło pilotujące z pogłębiaczem, do wkrętów 4 mm, "obróć i pracuj" DEWALT [DT70791-QZ]
Pogłębiacz stożkowy z wiertłem do drewna umożliwia jednoczesne wiercenie i pogłębianie otworów stożkowych, ułatwiając schowanie łba wkrętu poniżej powierzchni materiału.
Montowany bezpośrednio na wiertle, którego długość można regulować za pomocą śruby dociskowej.
Do pracy wymaga szybkomocującej przedłużki i wymiennego elementu systemu „obróć i pracuj”.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło pilotujące z pogłębiaczem, do wkrętów 4 mm, "obróć i pracuj" DEWALT [DT70791-QZ]
- pogłębiacz stożkowy z wiertłem do drewna, przeznaczony do oczyszczania lub pogłębiania otworów stożkowych podczas wiercenia otworu,
- montowany jest bezpośrednio na wiertle, co pozwala na jednoczesne wiercenie otworu i wykonywanie otworu stożkowego,
- pozwala na ukrycie łba wkrętu poprzez osadzenie go poniżej powierzchni materiału,
- długość wiertła można regulować (chowając je lub wysuwając) za pomocą śruby dociskowej,
- do posługiwania się wiertłem potrzebna jest szybkomocująca przedłużka oraz wymienny element z systemu „obróć i pracuj”,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA DEWALT [DT70791-QZ]
- przeznaczony do wkrętów o średnicy: 6 mm,
- przeznaczenie: do drewna,
- długość całkowita wiertła: 50 mm,
- długość części roboczej: 20 mm,
- waga: 17 g,
| długość całkowita wiertła: | 50 mm |
| długość części roboczej: | 20 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5054905322045 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do drewna kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.017 kg |
| długość opakowania: | 14 cm |
| szerokość opakowania: | 5.5 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
