wiertło kręte wydłużane do drewna 5,0mm Timber Twist Alpen [0067200500100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0067200500100
Stan magazynowy: 7
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 407 pkt. |
Wysokiej jakości wydłużane wiertło kręte do drewna serii Timber Twist, firmy Alpen [0067200500100] o średnicy 5,0mm, długości całkowitej 250mm, długości roboczej 200mm.
Specjalne ostrzenie szpica centrującego umożliwia wiercenie dokładnie w wyznaczonym punkcie.
Wiertła serii Timber Twist przeznaczone są do dokładnej i precyzyjnej pracy wszystkich rodzajach drewna, a także w materiałach drewnopochodnych i szczególnie w twardych, powlekanych płytach wiórowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło kręte wydłużane do drewna 5,0mm, serii Timber Twist, Alpen [0067200500100]:
- nowe, wydłużane wiertła kręte do drewna serii TIMBER TWIST to zwiększona Precyzja, Efektywność i większa Wydajność:
- Precyzja - zostały zoptymalizowane krawędzie wiercące, które zapewniają dokładne i wolne od pęknięć otwory,
- Szybko i łatwo - dzięki zmniejszonemu tarciu wiercenie odbywa się bez dużego użycia siły,
- Oszczędność siły i energii - ze względu na nową konstrukcję wiertła należy zastosować mniejszy docisk,
- Bezpieczeństwo - dzięki specjalnej konstrukcji wiertło jest optymalnie prowadzone w otworze i gwarantuje idealnie wywiercone otwory,
- Czystość - nowo opracowana geometria rowka zapewnia szybkie odprowadzanie wiórów podczas wiercenia,
- Stabilność - większa stabilność dzięki wydłużeniu rdzenia,
- Dopasowanie - od średnicy wynoszącej 10,5 mm mocowanie wiertła jest zredukowane do 9,5mm, dzięki czemu mogą być używane w urządzeniach z głowicą wiertarską do 10mm,
- Najlepsze centrowanie - dzięki ulepszonej końcówce można błyskawicznie i bez wysiłku rozpocząć wiercenie w wybranym punkcie,
- przeznaczone są do precyzyjnego wiercenia bez pęknięć we wszystkich rodzajach drewna, a także w materiałach drewnopochodnych i szczególnie w twardych, powlekanych płytach wiórowych,
- wiertła do drewna serii TIMBER TWIST firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- wiertłami tej serii należy wiercić bez udaru wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła do drewna firmy Alpen [0067200500100]:
- średnica wiertła d1: 5,0mm,
- średnica mocowania d2: 5,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła l1: 250 mm,
- długość części robocze l2: 200 mm,
- typ mocowania: walcowe,

Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 250 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741643127 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.036 kg |
| długość opakowania: | 4.50 cm |
| szerokość opakowania: | 0.61 cm |
| wysokość opakowania: | 36.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
