wiertło kręte do drewna, uchwyt sześciokątny, 10-400/330mm, Makita [D-07440]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-07440
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 218 pkt. |
wiertło kręte do drewna, Makita [D-07440] o średnicy 10 mm, długości całkowitej 400 mm, długości roboczej 330 mm i zeszlifowany uchwyt sześciokątny 8,5mm.
Doskonałe wiertło do robót ciesielskich do wiercenia w belkach, krokwiach czy w drewnie klejonym. Również do wiercenia pod różnego typu rury do instalacji czy pod kable.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło kręte do drewna, uchwyt sześciokątny, 10-400/330mm, Makita [D-07440]
- wiertło kręte służy do wiercenia bez udarowego w drewnie,
- ma sześciokątny uchwyt, dzięki któremu wiertło nie będzie się ślizgać w uchwycie wiertarskim podczas wiercenia,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu,
- do stosowania z bez udarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA DO DREWNA, MAKITA [D-07440]
- średnica wiertła: 10 mm,
- średnica mocowania: 8,5 mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 400 mm,
- długość części roboczej: 330 mm,
- typ mocowania: sześciokąt,
| typ mocowania : | sześciokątne |
| średnica wiertła: | 10 mm |
| długość całkowita wiertła: | 400 mm |
| długość części roboczej: | 330 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 088381179003 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
