wiertło kręte do drewna/świder 3D, uchwyt sześciokątny, 8-400/325mm, Makita [E-07761]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-07761
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 984 pkt. |
Wiertło kręte do drewna, świder 3D, Makita E-07761, o średnicy 8 mm, długości całkowitej 400 mm, długości roboczej 325 mm, pakowane w blistrze.
Wiertło posiada zeszlifowany uchwyt sześciokątny, jest przystosowane do montażu w wiertarkach akumulatorowych
Doskonałe wiertło do robót ciesielskich do wiercenia w belkach, krokwiach czy w drewnie klejonym. Również do wiercenia pod różnego typu rury do instalacji czy pod kable. Sprawdzi się w pracach, gdzie trzeba wykonać proste otwory o małej średnicy (8 mm) przy zachowaniu wysokiego tempa pracy i ochrony silnika wiertarki przed przeciążeniem
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło kręte do drewna/świder 3D, uchwyt sześciokątny, 8-400/325mm, Makita [E-07761]:
- wiertło kręte służy do wiercenia bez udaru w drewnie,
- ma sześciokątny uchwyt, dzięki któremu wiertło nie będzie się ślizgać w uchwycie wiertarskim podczas wiercenia,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu oraz pozwala wiertłu szybko i łatwo wejść w drewno (zmniejszony opór pozwala na wywiercenie większej liczby otworów na jednym ładowaniu akumulatora),
- szerokie rowki wiórowe błyskawicznie odprowadzają urobek, dzięki czemu wiertło nie zapycha się nawet przy wierceniu bardzo głębokich otworów,
- konstrukcja wiertła zapewnia gładkie ścianki otworu i minimalizuje strzępienie krawędzi przy wyjściu wiertła,
- wiertło jest przeznaczone do stosowania z wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami bez udaru,
- doskonale sprawdzi się do wiercenia w belkach, krokwiach i słupach przy montażu konstrukcji dachowych, gdzie wymagane są długie przejścia pod śruby lub sworznie.
PARAMETRY TECHNICZNE ŚWIDRA DO DREWNA, MAKITA [E-07761]:
- średnica wiertła: 8 mm,
- średnica mocowania: 6,8 mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 400 mm,
- długość części roboczej: 325 mm,
- typ mocowania: sześciokąt
| typ mocowania : | sześciokątne |
| średnica wiertła: | 8 mm |
| długość całkowita wiertła: | 400 mm |
| długość części roboczej: | 325 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 088381575850 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
