wiertło kręte kobaltowe do drewna HSS-Co5 20mm, Alpen [0063302000100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0063302000100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2922 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło kręte do drewna HSS-Co5 firmy Alpen [63302000100] o średnicy 20mm, długości całkowitej 178mm, długości roboczej 120mm; uchwyt stoczony 10,0mm.
Wiertło wykonane zostało z wysokogatunkowej stali szybkotnącej z 5%-ową zawartością kobaltu, dzięki temu ma wysoką odporności na obciążenia termiczne, do 650˚C.
Wiertło posiada ostrze centrujące zapewniające precyzyjne prowadzenie wiertła, wykonuje idealny otwór, bez konieczności dodatkowej obróbki.
Wiertło przeznaczone jest do wiercenia miękkiego i twardego drewna, płyt wiórowych, płyt pilśniowych, do wiercenia otworów pod kołki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wiertło kręte do drewna HSS-Co5 20mm Alpen 63302000100:
- wiertło kręte służy do wiercenia miękkiego i twardego drewna, płyt wiórowych, płyt pilśniowych, do wiercenia otworów pod kołki,
- ostrze centrujące zapewnia precyzyjne prowadzenie wiertła, dokładnie w zaznaczonym miejscu,
- wiertło wykonuje idealny otwór, bez konieczności dodatkowej obróbki,
- wiertło ma wysoką odporność na obciążenia termiczne, przeznaczone jest do pracy w temperaturze do 650o C dzięki 5% dodatkowi kobaltu,
- wiertło wykonane zostało z wysokogatunkowej stali szybkotnącej,
- wysoka jakość ostrzy tnących dzięki procesowi hartowania i szlifowania,
- ma stoczony uchwyt przy średnicach większych od 10mm, dzięki czemu można wiercić wiertarkami i wiertarko-wkrętarkami z uchwytem wiertarskim do 10mm,
- konstrukcja spirali pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- do stosowania z wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami,
Parametry wiertła do drewna firmy Alpen 63302000100:
- średnica wiertła: 20,0mm,
- średnica mocowania: 10,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 178mm,
- długość części roboczej: 120mm,
- typ mocowania: walcowe,
Wiertła do drewna firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 20 mm |
| długość całkowita wiertła: | 178 mm |
| długość części roboczej: | 120 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741181131 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.240 kg |
| długość opakowania: | 4.70 cm |
| szerokość opakowania: | 2.05 cm |
| wysokość opakowania: | 30.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
