wiertło kręte do drewna 9mm, Alpen [0061600900100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0061600900100
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 103 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło kręte do drewna firmy Alpen [616009001] o średnicy 9mm, długości całkowitej 125mm, długości roboczej 81mm.
Wykonane z wysokiej jakości stali CV, wysoka jakość ostrzy tnących dzięki procesowi hartowania i szlifowania.
Dzięki specjalnie ostrzonemu ostrzu centrującemu jest możliwość dokładnego punktowego wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło kręte do drewna, 9mm, Alpen [616009001]:
- wiertło kręte służy do wiercenia bezudarowego w drewnie i wszelkich materiałach drewnopodobnych,
- ma stoczony uchwyt przy średnicach większych od 10mm, dzięki czemu można wiercić wiertarkami i wiertarko-wkrętarkami z uchwytem wiertarskim do 10mm,
- wiertła do drewna serii 616.. firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu,
- konstrukcja spirali pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła do drewna firmy Alpen [616009001]:
- średnica wiertła: 9,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 125mm,
- długość części roboczej: 81mm,
- typ mocowania: walcowe,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 9 mm |
| długość całkowita wiertła: | 125 mm |
| długość części roboczej: | 81 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740221999 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.048 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.00 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
