wiertło kręte do drewna 7mm, DeWalt [DT4507-QZ] z pilotem
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4507-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 47 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło kręte do drewna firmy DeWalt [DT4507-QZ] o średnicy 7mm, długości całkowitej 110mm, długości roboczej 72mm.
Wykonane z wysokiej jakości stali CV, wysoka jakość ostrzy tnących dzięki procesowi hartowania i szlifowania.
Dzięki specjalnie ostrzonemu ostrzu centrującemu jest możliwość dokładnego punktowego wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło kręte do drewna 7mm, DeWalt [DT4507-QZ] z pilotem:
- wiertło kręte służy do wiercenia w sklejce i naturalnym drewnie twardym i miękkim,
- szczególnie nadaje się do wiercenia otworów na dyble i do otworów przelotowych,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w zaznaczonym miejscu,
- konstrukcja spirali pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- wiertło kręte do drewna wykonane zostało z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła do drewna firmy DeWalt [DT4507-QZ]:
- średnica wiertła: 7,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 110mm,
- długość części roboczej: 72mm,
- typ mocowania: walcowe,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 7 mm |
| długość całkowita wiertła: | 110 mm |
| długość części roboczej: | 72 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5011402385591 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 12.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.20 cm |
| wysokość opakowania: | 0.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
