wiertło kręte do drewna 5mm, Alpen [0061600500100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0061600500100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 77 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło kręte do drewna firmy Alpen [616005001] o średnicy 5mm, długości całkowitej 86mm, długości roboczej 52mm.
Wykonane z wysokiej jakości stali CV, wysoka jakość ostrzy tnących dzięki procesowi hartowania i szlifowania.
Dzięki specjalnie ostrzonemu ostrzu centrującemu jest możliwość dokładnego punktowego wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło kręte do drewna, 5mm, Alpen [616005001]:
- wiertło kręte służy do wiercenia bezudarowego w drewnie i wszelkich materiałach drewnopodobnych,
- ma stoczony uchwyt przy średnicach większych od 10mm, dzięki czemu można wiercić wiertarkami i wiertarko-wkrętarkami z uchwytem wiertarskim do 10mm,
- wiertła do drewna serii 616.. firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu,
- konstrukcja spirali pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła do drewna firmy Alpen [616005001]:
- średnica wiertła: 5,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 86mm,
- długość części roboczej: 52mm,
- typ mocowania: walcowe,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 86 mm |
| długość części roboczej: | 52 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740220312 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.016 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.60 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
