wiertło do drewna 5,0mm, 1/4' Timber Twist, HSS-Co5, Alpen [0067500500100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0067500500100
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 323 pkt. |
Wiertło do drewna z mocowaniem 6-kątnym 1/4",Timber Twist, Alpen [0067500500100] o średnicy 5,0mm, długości całkowitej 100mm, długości roboczej 52mm.
Posiada ostrze centrujące zapewniające precyzyjne prowadzenie wiertła, wykonując idealny otwór, bez konieczności dodatkowej obróbki.
Wiertło serii Timber Twist przeznaczone jest do dokładnej i precyzyjnej pracy we wszystkich rodzajach drewna, a także w materiałach drewnopochodnych i twardych, powlekanych płytach wiórowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło do drewna Timber Twist z mocowaniem 6-kątnym 1/4" 5.0 mm, HSS-Co5, Alpen [0067500500100]:
- nowe wiertło kręte do drewna z serii TIMBER TWIST pozwala uzyskać większą precyzję, efektywność i wydajność,
- przeznaczone jest do precyzyjnego wiercenia bez pęknięć we wszystkich rodzajach drewna, a także w materiałach drewnopochodnych i w szczególnie twardych, powlekanych płytach wiórowych, płytach pilśniowych oraz do wiercenia otworów pod kołki,
- zoptymalizowane krawędzie wiercące zapewniają dokładne i wolne od pęknięć otwory,
- ze względu na nową konstrukcję wiertła należy zastosować mniejszy docisk, co pozwala na oszczędność siły i energii,
- specjalna konstrukcja wiertła umożliwia optymalne prowadzenie w otworze i gwarantuje idealnie wywiercone otwory,
- nowo opracowana geometria rowka zapewnia szybkie odprowadzanie wiórów podczas wiercenia,
- wydłużenie rdzenia pozwala uzyskać większą stabilność,
- ulepszona końcówka umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie wiercenia w wybranym punkcie,
- wiertło do drewna serii TIMBER TWIST produkowane jest z najwyższej jakości stali HSS-Co5 z hut niemieckich bądź austriackich,
- system mocowania 1/4" umożliwia montaż wiertła w zakrętarkach udarowych,
- wiertłem z tej serii należy wiercić bez udaru wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami.
parametry wiertła do drewna, Alpen [0067500500100]:
- średnica wiertła (D1): 5,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła (L1): 100 mm,
- długość części robocze (L2): 52 mm,
- typ mocowania: sześciokątne 1/4",
- opakowanie: blister

Zdjęcia mają charakter poglądowy.
Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| średnica wiertła: | 5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 100 mm |
| długość części roboczej: | 52 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741654581 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.016 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.10 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
