wiertło kręte do drewna 10mm, DeWalt [DT45010-QZ] z pilotem
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4510-QZ
Stan magazynowy: 29
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 77 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło kręte do drewna firmy DeWalt [DT4510-QZ] o średnicy 10mm, długości całkowitej 133mm, długości roboczej 90mm.
Wykonane z wysokiej jakości stali CV, wysoka jakość ostrzy tnących dzięki procesowi hartowania i szlifowania.
Dzięki specjalnie ostrzonemu ostrzu centrującemu jest możliwość dokładnego punktowego wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło kręte do drewna 10mm, DeWalt [DT45010-QZ] z pilotem:
- wiertło kręte służy do wiercenia w sklejce i naturalnym drewnie twardym i miękkim,
- szczególnie nadaje się do wiercenia otworów na dyble i do otworów przelotowych,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w zaznaczonym miejscu,
- konstrukcja spirali pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- wiertło kręte do drewna wykonane zostało z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła do drewna firmy DeWalt [DT4510-QZ]:
- średnica wiertła: 10,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 133mm,
- długość części roboczej: 90mm,
- typ mocowania: walcowe,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 10 mm |
| długość całkowita wiertła: | 133 mm |
| długość części roboczej: | 90 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5011402385621 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.06 kg |
| długość opakowania: | 14.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.60 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
