wiertło koronowe SDS-Max, 68-550/430, Alpen [0087206800100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0087206800100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8997 pkt. |
Profesjonalne wiertło, koronka wiertnicza z mocowaniem SDS-Max model [0087206800100] firmy Alpen do wykonywania otworów o średnicy 68mm.
Zęby z węglika spiekanego zapewniają wysoką wytrzymałość wiertła. Zmienne odległości między zębami umożliwiają wiercenie i wycinanie w trakcie jednej operacji. Wiertło koronowe przeznaczone jest do wiercenia w betonie, kamieniu naturalnym, marmurze.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Korona wiertnicza SDS-Max, Ø68 550/430, Alpen [0087206800100]
- wysoka trwałość dzięki zębom z węglika wolframu
- dzięki zastosowaniu zmiennej odległości między zębami możliwe jest wiercenie i wycinanie w trakcie jednej operacji
- koronka wiertnicza przeznaczona do wiercenia w betonie, kamieniu naturalnym i marmurze
Dane techniczne koronki wiertniczej SDS-Max
- średnica korony: 68mm
- długość robocza wiertła: 430mm
- długość całkowita: 550mm
- liczba zębów: 6
Do wiertła koronowego dostępne jest wymienne wiertło prowadzące 00871012001.
| długość całkowita: | 550 mm |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 68 mm |
| długość części roboczej: | 430 mm |
| EAN: | 9002740978220 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.880 kg |
| długość opakowania: | 9.50 cm |
| szerokość opakowania: | 10.50 cm |
| wysokość opakowania: | 56.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
