wiertło kobaltowe do zgrzewów/spawów 6mm, HSS-Co Alpen [0033000600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0033000600100
Stan magazynowy: 13
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 324 pkt. |
wiertło kobaltowe HSS-Co do wiercenia w zgrzewach 6,00mm ALPEN [330006001], o bardzo stabilnej i wytrzymałej konstrukcji do wiercenia w trudnych warunkach przy użyciu wiertarek ręcznych.
szczególnie polecamy do rozwiercania spawów i punktów zgrzewania - wiertło to wierci nie uszkadzając blach w głębszych warstwach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło kobaltowe do spawów/zgrzewów 6,0mm ALPEN [330006001]
- wiertło HSS-Co przeznaczone jest do rozwiercania / usuwania zgrzewów, spawów,
- dzięki wysokiej precyzji wykonania i specjalnemu hartowaniu wierci bardzo precyzyjnie i bez zadziorów,
- wiercenie tym wiertłem nie wymaga punktowania,
- wykonane z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu.
parametry wiertła do zgrzewów firmy Alpen [330006001]:
- średnica wiertła: 6 mm,
- długość całkowita: 80mm;
- długość części roboczej 38mm
- opakowane: plastikowa tuba
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 6 mm |
| długość całkowita wiertła: | 80 mm |
| długość części roboczej: | 38 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 9002740350217 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| długość opakowania: | 1.75 cm |
| szerokość opakowania: | 1.75 cm |
| wysokość opakowania: | 8.18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
