wiertło kobaltowe do metalu HSS-Co 8,0mm, z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem ALPEN [0065600800100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0065600800100
Stan magazynowy: 13
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 297 pkt. |
Wiertło kobaltowe HSS-Co firmy ALPEN [656008001], o średnicy 8,0mm, długości całkowitej 117mm, długości części roboczej 75mm.
Wiertło posiada zeszlifowany, 3 płaszczyznowy uchwyt zapobiegający "ślizganiu" się wiertła w uchwycie wiertarskim.
Wiertła HSS-Co wykonane są z najwyższej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich zawierającej 5% domieszkę kobaltu. Precyzyjne, o dużej szybkości wiercenia o extremalnie wytrzymałej konstrukcji.
Przeznaczone są do wiercenia w metalu o rozciągliwości do 800N/mm2 , szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło do metalu 8,0mm HSS-Co ALPEN [656008001]:
- wiertło HSS-Cobalt przeznaczone jest do wiercenia w metalu o rozciągliwości powyżej 800N/mm², szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej,
- wiertło posiada zeszlifowany, 3 płaszczyznowy uchwyt zapobiegający "ślizganiu" się wiertła w uchwycie wiertarskim,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku,
- przeznaczone są do wiercenia otworów o większej głębokości (do 5 x d, d= średnica wiertła) dzięki specjalnemu kształtowi rowka wiercącego,
- wiertła HSS-Co firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130°, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (splint point) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie.
wiertło HSS-Co firmy Alpen [656008001]:
- średnica wiertła ∅: 8,0 mm,
- długość całkowita l1: 117 mm,
- długość części roboczej l2: 75 mm,
- opakowanie: brak.
| typ mocowania : | walcowe trójpowierzchniowe |
| średnica wiertła: | 8 mm |
| długość całkowita wiertła: | 117 mm |
| długość części roboczej: | 75 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002741303052 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.354 kg |
| długość opakowania: | 3.70 cm |
| szerokość opakowania: | 3.70 cm |
| wysokość opakowania: | 11.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
