wiertło kobaltowe do metalu, 6,0mm, HSS-Co PZ, krótkie, ALPEN [0092100600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0092100600100
Stan magazynowy: 7
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 239 pkt. |
Wiertło krótkie, kobaltowe HSS-Co PZ firmy ALPEN [0092100600100], o średnicy 6,0mm, długości całkowitej 66mm, długości części roboczej 28mm.
Wiertła HSS-Co PZ wykonane są z najwyższej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich zawierającej 5% domieszkę kobaltu. Precyzyjne o extremalnie wytrzymałej konstrukcji.
Przeznaczone są do wiercenia w metalu o rozciągliwości do 1100N/mm², szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco.
Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej czy aluminium.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.krótkie wiertło kobaltowe do metalu 6,0mm, serii HSS-Co PZ firmy ALPEN [0092100600100]:
- wiertło HSS-Cobalt PZ przeznaczone jest do wiercenia w metalu o rozciągliwości do 1100N/mm²,
- szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco, świetnie sprawdzają się przy wierceniu również w stali nierdzewnej czy aluminium
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku,
- przeznaczone są do wiercenia otworów o głębokości do 3 x d, (d= średnica wiertła) dzięki specjalnemu kształtowi rowka wiercącego,
- wiertła HSS-Co PZ firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN1897PZ, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130º, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (splint point) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie.
parametry wiertła HSS-Co PZ firmy Alpen [0092100600100]:
- średnica wiertła: 6,0 mm,
- długość całkowita: 66 mm,
- długość części roboczej: 28 mm,
- opakowanie: blister,
- split point: tak,
- maksymalna głębokość wiercenia: 3 x d (d - średnica wiertła).
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 6 mm |
| długość całkowita wiertła: | 66 mm |
| długość części roboczej: | 28 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002740158035 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.019 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.60 cm |
| wysokość opakowania: | 15.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
