wiertło kobaltowe do metalu 19,0mm HSS-Co PZ, krótkie z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem ALPEN [0090601900100] podtoczony uchwyt 12,5x30mm
-
Producent:
-
Kod producenta:0090601900100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4872 pkt. |
Wiertło kobaltowe HSS-Co PZ firmy ALPEN [906019001], o średnicy 19,0mm, długości całkowitej 127mm, długości części roboczej 64mm, ma podtoczony uchwyt 12,5x30mm.
Wiertło posiada zeszlifowany, 3 płaszczyznowy uchwyt zapobiegający "ślizganiu" się wiertła w uchwycie wiertarskim.
Wiertła HSS-Co PZ wykonane są z najwyższej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich zawierającej 5% domieszkę kobaltu. Precyzyjne wiertło o extremalnie wytrzymałej konstrukcji.
Przeznaczone są do wiercenia w metalu o rozciągliwości do 1100N/mm², szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło kobaltowe do metalu 19,0mm HSS-Co PZ, krótkie ALPEN [9060190001]:
- wiertło HSS-Cobalt PZ przeznaczone jest do wiercenia w metalu o rozciągliwości powyżej 1100N/mm², szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej,
- wiertło posiada zeszlifowany, 3 płaszczyznowy uchwyt zapobiegający "ślizganiu" się wiertła w uchwycie wiertarskim,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku,
- przeznaczone są do wiercenia otworów o większej głębokości (do 3 x d, d= średnica wiertła) dzięki specjalnemu kształtowi rowka wiercącego,
- wiertła HSS-Co PZ firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN1897PZ, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130°, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (splint point) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie,
- mocowanie wiertła jest podtoczone do rozmiaru 9,5x30 mm, a potem zeszlifowane w 3 płaszczyznach,
wiertło HSS-Co PZ firmy Alpen [9060190001]:
- średnica wiertła ∅: 19,0 mm,
- średnica podtoczenia: 12,5 mm,
- długość podtoczenia: 30 mm,
- długość całkowita l1: 127 mm,
- długość części roboczej l2: 64 mm,
- opakowanie: brak.
| typ mocowania : | walcowe trójpowierzchniowe |
| średnica wiertła: | 19 mm |
| długość całkowita wiertła: | 127 mm |
| długość części roboczej: | 64 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002741304264 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.186 kg |
| długość opakowania: | 2.90 cm |
| szerokość opakowania: | 2.90 cm |
| wysokość opakowania: | 13.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
