wiertło kobaltowe do metalu 1,5mm HSS-Co PZ, krótkie ALPEN [0090600150100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0090600150100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 116 pkt. |
Wiertło kobaltowe HSS-Co PZ firmy ALPEN [906001501], o średnicy 1,5mm, długości całkowitej 32mm, długości części roboczej 9mm.
Wiertła HSS-Co PZ wykonane są z najwyższej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich zawierającej 5% domieszkę kobaltu. Precyzyjne wiertło o extremalnie wytrzymałej konstrukcji.
Przeznaczone są do wiercenia w metalu o rozciągliwości do 1100N/mm², szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło kobaltowe do metalu 1,5mm HSS-Co PZ, krótkie ALPEN [906001501]:
- wiertło HSS-Cobalt PZ przeznaczone jest do wiercenia w metalu o rozciągliwości powyżej 1100N/mm2, szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku,
- przeznaczone są do wiercenia otworów o większej głębokości (do 3 x d, d= średnica wiertła) dzięki specjalnemu kształtowi rowka wiercącego,
- wiertła HSS-Co PZ firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN1897PZ, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130°,
wiertło HSS-Co firmy Alpen [906001501]:
- średnica wiertła ∅: 1,5 mm,
- długość całkowita l1: 32 mm,
- długość części roboczej l2: 9 mm,
- opakowanie: brak.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 1,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 32 mm |
| długość części roboczej: | 9 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002741303854 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.004 kg |
| długość opakowania: | 1.10 cm |
| szerokość opakowania: | 1.10 cm |
| wysokość opakowania: | 3.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
