wiertło HSS dwustronne do nitów 5,1mm ALPEN [0032100510100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0032100510100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 100 pkt. |
Przemysłowej jakości dwustronne wiertło HSS firmy Alpen [321005101] o średnicy 5,1mm, długości całkowitej 62mm i długości roboczej 20mm z obu stron.
Przeznaczone do bardzo dokładnego, precyzyjnego wiercenia w cienkich blachach czy panelach, najczęściej wykorzystywane w blacharniach, warsztatach samochodowych, do wiercenia pod nity czy nitonakrętki.
Dzięki specjalnemu procesowi ostrzenia na maszynach CNC i hartowania wiertła HSS posiadają dużą wydajność. Przy zakupie 10szt. dostarczane w praktycznych pudełkach z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło HSS dwustronne czernione do nitów firmy Alpen [321005101]:
- wiertło dwustronne do wiercenia w cienkich blachach czy panelach,
- znakomicie sprawdza się w blacharniach, warsztatach samochodowych, do wiercenia pod nity wiertarkami ręcznymi,
- wiertło HSS dwustronne posiada specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 118 stopni, co pozwala na bardzo precyzyjne wiercenie,
- dzięki oksydowanemu pokryciu spirali rowkowej wióry usuwane są szybko podczas wiercenia.
parametry wiertła HSS do nitów 5,1mm [321005101]:
- średnica: 5,1mm,
- kąt wierzchołkowy: 118o,
- długość całkowita: 62mm,
- długość robocza: 20mm (z obu stron wiertła),
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 5,1 mm |
| długość całkowita wiertła: | 62 mm |
| długość części roboczej: | 20 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002740110729 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.079 kg |
| długość opakowania: | 2.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.50 cm |
| wysokość opakowania: | 7.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
