wiertło HSS dwustronne do nitów 3,5mm [0032100350100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0032100350100
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 63 pkt. |
Przemysłowej jakości dwustronne wiertło HSS firmy Alpen [321003501] o średnicy 3,5mm, długości całkowitej 52mm i długości roboczej 17mm z obu stron.
Przeznaczone do bardzo dokładnego, precyzyjnego wiercenia w cienkich blachach czy panelach, najczęściej wykorzystywane w blacharniach, warsztatach samochodowych, do wiercenia pod nity czy nitonakrętki.
Dzięki specjalnemu procesowi ostrzenia na maszynach CNC i hartowania wiertła HSS posiadają dużą wydajność. Przy zakupie 10szt. dostarczane w praktycznych pudełkach z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło HSS dwustronne czernione do nitów firmy Alpen [321003501]:
- wiertło dwustronne do wiercenia w cienkich blachach czy panelach,
- znakomicie sprawdza się w blacharniach, warsztatach samochodowych, do wiercenia pod nity wiertarkami ręcznymi,
- wiertło HSS dwustronne posiada specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 118 stopni, co pozwala na bardzo precyzyjne wiercenie,
- dzięki oksydowanemu pokryciu spirali rowkowej wióry usuwane są szybko podczas wiercenia.
parametry wiertła HSS do nitów 3,5mm [321003501]:
- średnica: 3,5mm,
- kąt wierzchołkowy: 118o,
- długość całkowita: 52mm,
- długość robocza: 17mm (z obu stron wiertła),
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 3,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 52 mm |
| długość części roboczej: | 17 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002740110620 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.031 kg |
| długość opakowania: | 1.70 cm |
| szerokość opakowania: | 1.70 cm |
| wysokość opakowania: | 6.24 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
