wiertło HSS-Co Hardox do stali nierdzewnej 7,0mm Alpen [0062800700100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0062800700100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 226 pkt. |
wysokiej jakości wiertło HSS-Co o średnicy 7,0mm, firmy Alpen [628007001], o długości całkowitej 109 mm i długości części roboczej 34 mm,
przeznaczone do wiercenia w stalach nierdzewnych, stalach kwasoodpornych jak również w tak ekstremalnie twardych materiałach jak stale HARDOX (jak Hardox 400, Hardox 500 itp...)
dzięki krzyżowemu ostrzeniu wierzchołka (split point) nie jest wymagane punktowanie aby rozpocząć wiercenie precyzyjnie w żądanym punkcie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wysokiej jakości wiertło HSS-Co Hardox o średnicy 7,0mm firmy Alpen [628007001]:
- wiertło HSS-Co z 5% domieszką Cobaltu przeznaczone do wiercenia w stalach nierdzewnych, stalach kwasoodpornych jak również w tak ekstremalnie twardych materiałach jak stale HARDOX (jak Hardox 400, Hardox 500 itp...)
- dzięki krzyżowemu ostrzeniu wierzchołka (split point) nie jest wymagane punktowanie aby rozpocząć wiercenie precyzyjnie w żądanym punkcie, kąt wierzchołkowy to 135o,
- wiertłem HSS-Co Hardox można szybko i precyzyjnie wiercić przy użyciu zarówno wiertarek ręcznych (elektrycznych lub akumulatorowych) jak i stacjonarnych.
- specjalny sposób ostrzenia wierzchołka (szlif krzyżowy) pozwala na precyzyjne rozpoczęcie wiercenia w dowolnym punkcie bez potrzeby punktowania, również na powierzchniach obłych czy okrągłych (rury, pręty)
wiertło HSS-Co Hardox 7,0mm [628007001]:
- średnica wiertła: 7,0 mm ,
- długość całkowita: 109 mm,
- długość części roboczej: 34 mm,
- opakowanie: blister.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 7 mm |
| długość całkowita wiertła: | 109 mm |
| długość części roboczej: | 34 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740683438 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
