wiertło HSS-Co Hardox do stali nierdzewnej 4,5mm Alpen [0063800450100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0063800450100
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 185 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło HARDOX HSS-Co o średnicy 4,5mm firmy Alpen [638004501], o długości całkowitej 80 mm i długości części roboczej 24 mm.
Przeznaczone do wiercenia w stalach nierdzewnych, stalach kwasoodpornych jak również w tak ekstremalnie twardych materiałach jak stale HARDOX (jak Hardox 400, Hardox 500, XAR 320, XAR 400)
Dzięki krzyżowemu ostrzeniu wierzchołka tzw. split point nie jest wymagane punktowanie aby rozpocząć wiercenie precyzyjnie w żądanym punkcie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wysokiej jakości wiertło HSS-Co Hardox o średnicy 4,5mm firmy Alpen [638004501]:
- wiertło HSS-Co z 5% domieszką Cobaltu przeznaczone do wiercenia w stalach nierdzewnych, stalach kwasoodpornych jak również w tak ekstremalnie twardych materiałach jak stale HARDOX (jak Hardox 400, Hardox 500 itp...)
- dzięki krzyżowemu ostrzeniu wierzchołka (split point) nie jest wymagane punktowanie aby rozpocząć wiercenie precyzyjnie w żądanym punkcie, kąt wierzchołkowy to 135°,
- wiertłem HSS-Co Hardox można szybko i precyzyjnie wiercić przy użyciu zarówno wiertarek ręcznych (elektrycznych lub akumulatorowych) jak i stacjonarnych.
- specjalny sposób ostrzenia wierzchołka (szlif krzyżowy) pozwala na precyzyjne rozpoczęcie wiercenia w dowolnym punkcie bez potrzeby punktowania, również na powierzchniach obłych czy okrągłych (rury, pręty)
wiertło HSS-Co Hardox 4,5mm [638004501]:
- średnica wiertła: 4,5 mm ,
- długość całkowita: 80 mm,
- długość części roboczej: 24 mm,
- opakowanie: brak.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 4,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 80 mm |
| długość części roboczej: | 24 mm |
| EAN: | 9002740874942 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| długość opakowania: | 2.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.50 cm |
| wysokość opakowania: | 8.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
