wiertło gniazdowe, puszkowe, samowiercące do drewna 76mm, DeWALT [DT4588-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4588-QZ
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1482 pkt. |
Wiertło samowiercące gniazdowe/puszkowe o średnicy 76mm DeWALT DT4588-QZ przeznaczone do szybkiego wiercenia otworów w różnych rodzajach drewna, sklejek i płytach gipsowo-kartonowych.
Wiertło można stosować z wiertarkami akumulatorowymi i sieciowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło samowiercące, gniazdowe/puszkowe do drewna o średnicy 76mm DeWALT [DT4588-QZ]:
- wysokiej jakości wiertło gniazdowe przeznaczone do szybkiego wiercenia otworów przelotowych w różnych rodzajach drewna, sklejki, w płytach OSB, MDF, czy G-K przy użyciu wiertarko-wkrętarek akumulatorowych bądź wiertarek sieciowych z mocowaniem walcowym,,
- bardzo ostre krawędzie tnące zapewniają szybkie i precyzyjne wiercenie otworów,
- gwintowane wiertło pilotujące w centralnej części wiertła umożliwia precyzyjne nawiercanie w żądanym punkcie,
- uchwyt wiertła posiada 3 sfrezowane powierzchnie zaciskowe, które umożliwiają pewne trzymanie w każdym uchwycie wiertarskim i zapobiegają obracaniu się wiertła w trakcie pracy,
- przy pracy wiertłami samowiercącymi nie jest wymagana duża siła nacisku operatora - odpowiednia siła jest uzyskiwana przy prędkości obrotowej (optymalna 500 - 1400 obr./min.)
Do wierteł samowiercących DeWALT mozna stosować oryginalna przedłużkę o długości 140mm (DT4592) pozwalającą wiercić głębsze otwory lub w miejscach o ograniczonej dostępności.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 76 mm |
| średnica mocowania: | 12,7 mm |
| długość całkowita wiertła: | 125 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5035048072134 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.53 kg |
| długość opakowania: | 16.00 cm |
| szerokość opakowania: | 9.00 cm |
| wysokość opakowania: | 9.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
