wiertło do szkła z płytką widiową 6,0mm Profi Glass Alpen [0028900600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0028900600100
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 293 pkt. |
profesjonalne wiertło do szkła o średnicy 6,0mm firmy ALPEN o kodzie [289006001], do wiercenia w szkle, płytkach porcelanowych, ceramicznych itp...
mocowanie wiertła na sześciokąt 1/4" pozwala na używanie go również z wkrętarkami akumulatorowymi z tego typu uchwytem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do szkła 6,0mm firmy Alpen 289006001:
- wiertłem do szkła Profi Glass firmy Alpen z serii 289... można wiercić w różnego typu szkle, porcelanie czy płytkach ceramicznych.
- posiada ostrze z płytki widiowej wysokiej jakości o specjalnym kącie ostrzenia pozwalającym na precyzyjną pracę i rozpoczęcie wiercenia w dowolnym punkcie,
- wiertła do szkła serii 289.. mają system mocowania sześciokątny, dlatego też z powodzeniem można używać ich we wszystkich wiertarkach, wiertarko-wkrętarkach,
- wiertłem Profi Glass do szkła należy wiercić bez udaru
- wiertła do szkła dostępne są o średnicach 3,0; 4,0; 5,0; 6,0; 8,0 i 10,0mm,
parametry wiertła do szkła firmy Alpen [28900600]:
- średnica wiertła: 6,0 mm,
- długość całkowita wiertła: 105mm,
- mocowanie: sześciokąt 1/4'' ,
- opakowanie: blister.
UWAGA: wiertłami do szkła z serii 289... wiercimy bez udaru
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| średnica wiertła: | 6 mm |
| długość całkowita wiertła: | 105 mm |
| opakowanie: | blister |
| chłodzenie: | nie |
| EAN: | 9002740230137 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.026 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.70 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
