wiertło do płytek ceramicznych 12mm Keramo Extreme ALPEN [0030001200100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0030001200100
Stan magazynowy: 18
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 913 pkt. |
Wiertło Keramo Extreme do wiercenia w płytkach ceramicznych i gresowych, firmy Alpen [300012001] o średnicy 12mm, długości całkowitej 120mm.
Wiertła z serii Keramo Extreme umożliwiają wiercenie w najtwardszych płytkach ceramicznych o twardości ponad 9 w skali Mohsa (płytki gresowe, porcelanowe i inne), obejrzyj film .
Wiertła Keramo Extreme podczas wiercenia nie wymagają chłodzenia, nie wolno przekraczać prędkości obrotowej 200 obr./min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło do płytek ceramicznych i gresu Keramo Extreme o średnicy 12,0mm firmy Alpen [300012001]:
- wiertło Keramo Extrem przeznaczone są do najtwardszych pytek gresowych o stopniu twardości do 9 w skali Mohsa i Ritza, jak również do szkła i porcelany.
- wiertło ma opatentowaną geometrię ostrza, które jest wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego,
- ma bardzo dokładne centrowanie i każde wiercenie rozpoczyna się dokładnie w żądanym punkcie,
- nie wymagają chłodzenia !!!
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa do 200 obr./min (nie nadaje się do wiercenia udarowego)
- precyzyjne wiercenie bez zadziorów i pęknięć nawet w najtwardszych płytkach gresowych
Parametry wiertła Keramo Extreme firmy Alpen [300012001]:
- średnica wiertła: 12,0mm,
- średnica mocowania: 10,0mm,
- długość całkowita wiertła: 120mm,
- max dopuszczalna prędkość obrotowa: 200 obr/min.
Wiertłami Keramo Extreme wiercimy z wyłączoną funkcją wiercenia udarowego (!!) - tylko same obroty.


| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 12 mm |
| długość całkowita wiertła: | 120 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| chłodzenie: | nie |
| EAN: | 9002741165452 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.078 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.30 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
