Wiertło do otworów pod zawiasy puszkowe z ostrzami z węglików spiekanych DeWalt [DT4543-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4543-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 780 pkt. |
Wiertło samowiercące gniazdowe/puszkowe o średnicy 25mm DeWALT DT4575 jest przeznaczone do szybkiego wiercenia otworów w różnych rodzajach drewna, sklejek i płytach gipsowo-kartonowych.
Wiertło do stosowania z narzędziami akumulatorowymi i sieciowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło do otworów pod zawiasy puszkowe z ostrzami z węglików spiekanych [DT4543]:
- wykonane ze stali stopowej chromowo-wanadowej,
- hartowane na wskroś,
- posiada kolec centrujący, dwa ostrza nacinające i dwa ostrza główne z węglików spiekanych,
- wyposażone w uchwyt sześciokątny - pewne osadzenie w uchwycie wiertarskim
parametry wiertła do otworów firmy DeWalt DT4543:
- średnica wiertła: 35 mm,
- długość całkowita wiertła: 65 mm.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 35 mm |
| długość całkowita wiertła: | 65 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 5011402386185 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.09 kg |
| długość opakowania: | 13.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.70 cm |
| wysokość opakowania: | 4.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
