wiertło do metalu szlifowane HSS-pro 1,0mm, Alpen [0095400100100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0095400100100
Stan magazynowy: 20
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 40 pkt. |
Przemysłowej jakości wiertło do metalu szlifowane HSS PRO firmy Alpen [954001001] o średnicy 1,0mm, długości całkowitej 34mm i długości roboczej 12mm, kąt wierzchołkowy 135o.
Dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (tzw. split point) nie jest wymagane punktowanie (od średnicy 3,0mm), aby precyzyjnie zacząć wiercenie w żądanym punkcie. Wiertło jest elastyczne i odporne na pęknięcia dzięki wieloetapowemu procesowi hartowania cieplnego.
Przy zakupie 10szt. dostarczane w praktycznych pudełkach z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifowane wiertło do metalu HSS PRO 1,0mm firmy Alpen [954001001]:
- wiertło wykonane z najwyższej jakości stali HSS, precyzyjnie szlifowane,
- wiertło posiada specjalnie ostrzony wierzchołek (split point), oraz szlifowane rowki odprowadzające wióry. Dzięki temu można nim precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki),
- split point jest we wszystkich wiertłach serii 954 od średnicy 3,0mm,
- wiertło HSS PRO jest elastyczne i odporne na pęknięcia dzięki wieloetapowemu procesowi hartowania cieplnego,
- wiertło szlifowane służy do wiercenia w różnego typu stalach w tym stalach stopowych,
- znakomicie radzi sobie w zwykłej stali węglowej, żeliwie, stopach miedzi i materiałach podobnych,
- wiertło wykonane zgodnie z normą DIN 338,
- wiertło szlifowane HSS PRO posiada specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 135 stopni,
parametry wiertła do metalu HSS PRO 1,0mm [954001001]:
- średnica: 1,0mm,
- kąt wierzchołkowy: 135o,
- długość całkowita: 34mm,
- długość robocza: 12mm,


| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 1 mm |
| długość całkowita wiertła: | 34 mm |
| długość części roboczej: | 12 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002741207107 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.003 kg |
| długość opakowania: | 1.08 cm |
| szerokość opakowania: | 1.08 cm |
| wysokość opakowania: | 5.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
