wiertło do metalu, kobaltowe 1,5mm, HSS-Co Forte ALPEN [0061100150100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0061100150100
Stan magazynowy: 7
| Średnia ocena: | 1 4.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 129 pkt. |
wiertło kobaltowe HSS-Co Forte firmy ALPEN [611001501], o średnicy 1,5mm, długości całkowitej 40mm, długości części roboczej 18mm
wiertła HSS-Co Forte wykonane są z najwyższej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich zawierającej 5% domieszkę kobaltu. Precyzyjne, o dużej szybkości wiercenia o extremalnie wytrzymałej konstrukcji.
Przeznaczone są do wiercenia w metalu o rozciągliwości do 1300N/mm2 , szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej, obejrzyj film.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do metalu HSS-Co Forte ALPEN [611001501]:
- wiertło HSS-Cobalt FORTE przeznaczone jest do wiercenia w metalu o rozciągliwości powyżej 1300N/mm2 , szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku,
- przeznaczone są do wiercenia otworów o większej głębokości (do 8 x d, d= średnica wiertła) dzięki specjalnemu kształtowi rowka wiercącego,
- wiertła HSS-Co firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130o, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (splint point) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie.
wiertło HSS-Co Forte [611001501]:
- średnica wiertła: 1,5 mm,
- długość całkowita: 40 mm,
- długość części roboczej: 18 mm,
- opakowanie: brak.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 1,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 40 mm |
| długość części roboczej: | 18 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002740418856 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.006 kg |
| długość opakowania: | 1.08 cm |
| szerokość opakowania: | 1.08 cm |
| wysokość opakowania: | 5.24 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
Zobacz produkty podobne
-
bardzo dobre
