wiertło do metalu, kobaltowe 1,0mm, HSS-Co ALPEN [0065600100100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0065600100100
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 113 pkt. |
Wiertło kobaltowe HSS-Co firmy ALPEN [656001001], o średnicy 1,0mm, długości całkowitej 34mm, długości części roboczej 12mm
Wiertła HSS-Co Forte wykonane są z najwyższej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich zawierającej 5% domieszkę kobaltu. Precyzyjne, o dużej szybkości wiercenia o extremalnie wytrzymałej konstrukcji.
Przeznaczone są do wiercenia w metalu o rozciągliwości do 800N/mm2 , szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło do metalu 1,0mm HSS-Co ALPEN [656001001]:
- wiertło HSS-Cobalt przeznaczone jest do wiercenia w metalu o rozciągliwości powyżej 800N/mm2, szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku,
- przeznaczone są do wiercenia otworów o większej głębokości (do 5 x d, d= średnica wiertła) dzięki specjalnemu kształtowi rowka wiercącego,
- wiertła HSS-Co firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130°,
wiertło HSS-Co firmy Alpen [656001001]:
- średnica wiertła ∅: 1,0 mm,
- długość całkowita l1: 34 mm,
- długość części roboczej l2: 12 mm,
- opakowanie: brak.
.gif)
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 1 mm |
| długość całkowita wiertła: | 34 mm |
| długość części roboczej: | 12 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002741302857 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.004 kg |
| długość opakowania: | 1.10 cm |
| szerokość opakowania: | 1.10 cm |
| wysokość opakowania: | 5.25 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
