wiertło do metalu HSS-TiN 10,0x133mm, Makita [D-15833] mocowanie HEX 1/4"
-
Producent:
-
Kod producenta:D-15833
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 277 pkt. |
Wiertło HSS-TiN do metalu o średnicy 10,0 mm Makita D-15833, o długości roboczej 87 mm, z mocowaniem na sześciokąt 1/4".
Wiertło z ostrzem szlifowanym pod kątem 135°, przeznaczone do wiercenia w niestopowej i stopowej, spiekach żelaznych, miedzi, brązie, a także w twardych tworzywach sztucznych,
Wiertła HSS-TiN doskonale sprawdzają się przy wierceniu w blachach i profilach cienkościennych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wiertło do metalu HSS-TiN 10,0x133mm, Makita [D-15833]:
- wiertło przeznaczone do wiercenia w stali niestopowej i stopowej, spiekach żelaznych, miedzi, brązie i twardych tworzywach sztucznych,
- posiada ostrze szlifowane pod kątem 135° (DIN338),
- mocowanie na sześciokąt 1/4",
- wiertło wyprodukowane z wysokiej jakości stali szybkotnącej HSS pokryte warstwa azotku tytanu TiN, który zapewnia niskie tarcie, dzięki czemu obrabiany materiał wolniej się topi podczas wiercenia,
- nie jest przeznaczone do wiercenia z udarem.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA DO METALU MAKITA [D-15833]:
- średnica wiertła: 10,0 mm,
- długość całkowita: 133 mm,
- długość części roboczej: 87 mm,
- mocowanie: sześciokąt 1/4"
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| średnica wiertła: | 10 mm |
| długość całkowita wiertła: | 133 mm |
| długość części roboczej: | 87 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 088381186995 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
