wiertło do metalu HSS Super wydłużone 9,0-175/115mm Alpen [0055100900100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0055100900100
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 275 pkt. |
wiertło do metalu HSS wydłużone ALPEN o średnicy 9,0mm [551009001],
wykonane z wysokiej jakości stali szybkotnącej HSS o doskonałych parametrach wiercenia. Zalecamy do wiercenia w żeliwie, różnych rodzajach stali czy metali nieżelaznych.
optymalna głębokość wiercenia: 10 x średnica wiertła
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wydłużane, szlifowane wiertło do metalu HSS Super 9,0mm ALPEN [551009001]:
- wiertło przeznaczone do bardzo dokładnych i precyzyjnych odwiertów,
- znakomicie sprawdza się w stalach stopowych, oraz w zwykłej stali węglowej,
- wiertło HSS Super posiada specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 118 stopni, co pozwala na bardzo precyzyjne wiercenie,
- wiertło wykonane zgodnie z normą DIN 340,
- przy zakupie 10szt. dostarczane w praktycznych pudełkach z tworzywa,
parametry wiertła do metalu HSS Super Alpen [551009001]:
- średnica: 9,0mm,
- kąt wierzchołkowy: 118o,
- długość całkowita: 175mm,
- długość robocza: 115mm,
- opakowanie: brak,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 9 mm |
| długość całkowita wiertła: | 175 mm |
| długość części roboczej: | 115 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002740625902 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.612 kg |
| długość opakowania: | 3.70 cm |
| szerokość opakowania: | 3.70 cm |
| wysokość opakowania: | 18.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
