wiertło do metalu HSS-Sprint MASTER 18,0mm/stoczone 12,5mm ALPEN [0065401800100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0065401800100
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 904 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło HSS Sprint MASTER do metalu firmy Alpen [654018001] o średnicy 18,0mm, długości całkowitej 191mm, długości części roboczej 130mm uchwyt stoczony na 12,5mm.
Przeznaczone do szybkiego, precyzyjnego wiercenia. Prędkość wiercenia jest do 30% większa od prędkości wiercenia dotychczasowych wierteł HSS i posiada 3-krotnie większą trwałości.
Wiertła HSS Sprint MASTER firmy Alpen doskonale nadają się do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych. Obejrzyj film.
Przy zakupie 3szt. dostarczane w praktycznych pudełkach z tworzywa
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło do metalu HSS Sprint MASTER o średnicy 18,0mm stoczone na 12,5mm firmy Alpen [654018001]:
- wiertło HSS Sprint MASTER służy do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych,
- najnowszej generacji wiertła HSS Sprint MASTER firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338,
- przewężenie średnicy wiertła od czubka aż po wylot rowka,
- wiertło ma pogrubiony rdzeń przy uchwycie dzięki czemu wiertła te są bardzo elastyczne, odporne na pękanie podczas pracy,
- posiada częściowo utwardzony rowek wiórowy i wyjątkowo ostre krawędzie skrawające,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 118o,
- dzięki specjalnej geometrii ostrza (wierzchołka) i krawędzi tnących oraz sposobowi hartowania części wiercącej wiertła z serii HSS Sprint MASTER cechują się dużą szybkością wiercenia (do 30% wyższą od tradycyjnych wierteł HSS) oraz 3-krotnie wyższą trwałością,
- zalecane do stosowania w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
Parametry wiertła do metalu HSS Sprint MASTER Alpen [654018001]:
- średnica: 18,0mm ,
- średnica uchwytu: 12,5mm,
- długość uchwytu: 30mm
- kąt wierzchołkowy: 118o,
- długość całkowita: 191mm,
- długość robocza: 130mm,


| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 18 mm |
| średnica mocowania: | 12,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 191 mm |
| długość części roboczej: | 130 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002741212187 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.702 kg |
| długość opakowania: | 3.93 cm |
| szerokość opakowania: | 3.93 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
